Правила магазину

. Мінімальна сума замовлення 500 грн

2. Замовлення обробляються від 2 до 24 год, у передсвяткові дні до 48 год.

3. Оплата на картку ПриватБанку, або Наложений платіж Нової пошти по передоплаті.

4. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою та Укрпоштою. А також можливий самовивіз у м.Луцьк, попередньо оформивши замовлення через кошик.

5. У нас є система знижок від 3000 грн. Інформацію про знижку Ви отримаєте від нашого менеджера, який з Вами звяжеться після оформлення замовлення.

Наша система знижок від:

 3000 грн -3%

 4000 грн -4%

5000 грн -5%

6000 грн -6%

7000 грн -7%

8000 грн -8%

9000 грн -9%

10000 грн -10% (максимальна знижка)/

6. Фотографії товару можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт.

7. Покупець має право на повернення товару протягом 14 днів з дня покупки (день, в який купували товар не враховується). В такому випадку повинен бути збережений товарний вигляд (товар повертається у в тій же упаковці, в якій його було придбано, збережені бірки, етикетки та немає бути пошкоджень), річ не була у використанні, збережений чек, або накладна та дотриматий термін 14 днів.

Процес нашої роботи

Ми оформляємо Ваші замовлення тільки через сайт. По телефону, «вайберу», через соціальні мережі замовлення не приймаємо.

Мінімальна сума замовлення 500 грн.

Оформивши замовлення воно попадає в загальну чергу на обробку. Це займає від 2-х до 12-ти робочих годин. В основному відправка відбувається в день замовлення. Реквізити на оплату відправляємо Вам лише після того, як наш працівник складе Ваше замовлення.

Одне замовлення-одна оплата-одна ТТН.

Коли замовлення зібране – Вам зателефонує наш працівник та повідомить про наявність товару, і уточнить спосіб оплати і доставки. В цей момент у Вас є можливість відмінити замовлення, замінити позиції або додати товари. Після телефонного дзвінка Ви підтверджуєте замовлення і жодні зміни не вносяться. 

Оператор відправляє реквізити на оплату через СМС, і після отримання від Вас підтвердження про оплату  Ваша посилка готується до відправлення.